Kolektyw
Ekspertów
Językowych
Języka Niemieckiego

Kontakt

Siedziba – Warszawa

Prezes
Jakub Skoczek
+48 507 230 972
j.b.skoczek@wbexpress.eu

Dyrektor Metodyczny
Paulina Szypulska
+48 519 540 712
p.szypulska@wbexpress.eu

Asystent
Jan Malesa
+48 500 207 057
j.malesa@wbexpress.eu

Dyrektor Działu Tłumaczeń
Klaudia Tomaszewska
k.tomaszewska@wbexpress.eu

Oddział – Trójmiasto

Koordynator Oddziału
Oliwia Czaplicka
+48 690 131 634
o.czaplicka@wbexpress.eu





Oddział – Opole

Dyrektor Oddziału
lek. med. Dominika Chodyniecka
+48 503 643 480
d.chodyniecka@wbexpress.eu


Ekspert
lek. med. Artur Borkowski
+48 667 702 000
a.borkowski@wbexpress.eu

Dane Rejestrowe

vnts media Jakub Skoczek
ul. E. Ringelbluma 3/52
01-410 Warszawa
NIP: 547-210-79-08
REGON: 243681167
www.vntsmedia.com

Obsługa prawna

adw. Julia Malinowska-Kurpios





Lokalizacje zajęć

Zajęcia oraz kursy mogą być prowadzone:

Warszawa
  • w siedzibie Kolektywu - ul. E. Ringelbluma 3/52
  • w zaprzyjaźnionej kawiarni „Proces Kawki” - ul. I. Kłopotowskiego 23/25
  • w zaprzyjaźnionej kawiarni „Biocultura Cafe” - ul. Sokołowska 9/U31
  • w lokalizacji wskazanej przez Klienta
Trójmiasto
  • w lokalizacji wskazanej przez Klienta
Opole
  • w lokalizacji wskazanej przez Klienta